sobota, 19 marca 2011

Tonner Tyler trochę inaczej ... // Tonner Tyler a Little Differently ...

Postanowiłam trochę zmienić wygląd mojej Tyler. Na pierwszy ogień idzie oczywiście fryzura. Będę w zasadzie całkowicie eksperymentować, gdyż nie mam w tej dziedzinie żadnego doświadczenia.
Na początek moja panna zażyła kąpieli,  a ściślej - umyłam jej głowę.


No i wyglądała tak właśnie.
Potem 'zaczęły się schody', ponieważ postanowiłam zakręcić jej włosy na papiloty. Od samego początku miałam z tym kłopoty. Po pierwsze - z czego papiloty, skąd wziąć prawdziwy pergamin. W końcu po paru nieudanych próbach wpadłam na rozpaczliwy pomysł i wykorzystałam papier służący jako opakowanie do białego sera. Jakoś sobie trzeba radzić. Okazało się, ku mojej radości, że papier zdaje egzamin - oczywiście najpierw trzeba go uprać, żeby stracił zapaszek.
A potem zaczął się koszmar z samym kręceniem włosów, gdyż nie mam w tym żadnego doświadczenia. Nie będę cytować moich wszystkich złorzeczeń, które padły w trakcie. W końcu jakoś udało mi się to zrobić.
W papilotach Tyler wygląda tak.


Przyznam szczerze, że tak mi się spodobała w tych papilotach, że miałyśmy małą sesję zdjęciową. Tyler pożyczyła sobie bluzeczkę od Brendy, też w niej fajnie wygląda.
Poniżej kilka zdjęć z tejże sesji. Chyba całkiem nieźle wyszły.

Teraz będę z niecierpliwością oczekiwała jutra, kiedy te papiloty rozkręcimy. Jestem niezmiernie ciekawa, jak moja panna po tych zbiegach będzie się prezentować. Ciąg dalszy nastąpi niebawem :)

2 komentarze:

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!