czwartek, 10 marca 2011

"Trzymiesięcznica" // Three-Month Anniversary

Dzisiaj wpis będzie 'ode mnie'. Kilka słów na temat mojego bloga.

Dokładnie w dniu wczorajszym minęło 3 miesiące od założenia bloga, czyli tzw. trzymiesięcznica (jeśli dotąd nie było takiego określenia, to już właśnie jest). Jakoś tak szybko zleciało. Natomiast wczoraj na odmianę licznik odwiedzin przekroczył liczbę 500 (hurrra !!!).
Tak więc mam jakby podwójną okazję do świętowania... i może w związku z tym mogę też mieć nadzieję (chwilowo skromną bardzo), że moje wpisy i prezentacje strojów podobają się nie tylko najbliższemu gronu. W każdym razie cieszę się bardzo, że zaglądają tu różne osoby z różnych stron świata i oczywiście liczę, że będzie ich coraz więcej :)))
I na koniec tego specjalnego wpisu coś miłego i związanego trochę z lalkami. Zdjęcie jednej z wystaw 'bajkowego' sklepu w Stratford-Upon-Avon. Niestety, muszę stwierdzić, że fotografowanie wystaw nie jest wdzięcznym zadaniem... 


Jeszcze tylko dodam, że po kliknięciu na zdjęcie (w każdym wpisie), zobaczymy je w powiększeniu - to tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział :)

Jednak nie wytrzymam i muszę się również pochwalić, że moja córeczka majstruje dla mnie stronę do prezentowania moich lalek i ich strojów. Między innymi 'stworzyła' takie śliczne foto, które będzie tam wykorzystane. Muszę je tutaj koniecznie zaprezentować, gdyż baaardzo mi się podoba. Jest  po prostu magiczne i bajkowe :)2 komentarze:

  1. Moje gratulacje z okazji 3-miesięcznej rocznicy. Mam nadzieje że będzie ich jeszcze mnóstwo. Twój blog bardzo mi się podoba i często tu zaglądam. A Twoje stroje podobają mi się jeszcze bardziej. Są coraz fantastyczniejsze. Coś czuję że będę musiała znowu jakiś zamówić.
    Rozwijaj się dalej i niech Twoje modowe projekty zachwycają wszystkich.
    Trzymaj tak dalej!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję pięknie za taki śliczny komentarz :) i oczywiście z odrobiną bezczelności uśmiecham się o więcej :)))

    OdpowiedzUsuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!