wtorek, 10 lipca 2012

Moje lalki jadą 'w świat' // My Dolls Are Going 'in World'

Dwie Barbie w moich strojach pojadą w świat. Co prawda niezbyt odległy, bo nadal pozostaną w Polsce, ale jak dla nich to i tak duża podróż. A ja się oczywiście z tego bardzo cieszę.
Poniżej pokazuję te obie moje panienki podróżniczki.
Powędrują do swoich nowych - zresztą młodych bardzo - właścicielek. A mnie pozostaje mieć nadzieję, że zarówno lalki, jak i stroje się spodobają. No i oczywiście życzyć sobie, aby częściej się tak działo :)
A tak swoją drogą, to doszłam do wniosku, że przydałyby mi się jakieś drukowane wizytówki czy coś w tym rodzaju - byłoby bardziej elegancko i firmowo (tak mi się zachciało, więc może coś z tym zrobię w jakiejś niezbyt odległej przyszłości).

6 komentarzy:

 1. Fantastycznie opakowane pewna jestem że nowe właścicielki będą zachwycone :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opakowanie takie sobie, ale lepszego nie udało mi się na poczekaniu wymyślić. No i oczywiście mam nadzieję, że lalki i ubranka się spodobają...

   Usuń
 2. Co dotych karteczek - wizytowek, to i ja o tym myslalam, wiec uwazam ze wpadlas a dobry pomysl :) Moze ktos bedzie tak zadowolony z twoich ciuszkow, ze wroci pod wskazany adres :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sobie pomyślałam. Poza tym jeśli będzie zadowolony, to istnieje możliwość, że się pochwali i może przekaże nasze namiary dalej :)
   Pewności nie ma, ale spróbować nie zaszkodzi.

   Usuń
 3. Zaprojektuj u zamów sobie pieczątkę =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to fajny pomysł, dzięki za podsunięcie :) Będę musiała to przemyśleć. A wizytówka już niedługo będzie.
   Pozdrawiam :)

   Usuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!