środa, 27 czerwca 2012

Panowie - ciąg dalszy // Continuation of Men

Na początek skończę chyba jednak z blondynem. Tylko jeszcze nie jestem pewna, z którym z tych prezentowanych na zdjęciach poniżej (zdjęcia pochodzą ze stron eBay):To drugie zdjęcie to podobno wampir James (z ukłonem w stronę Dolly :))
Obaj mi się podobają i dlatego wybór trudny. Natomiast nigdzie nie natrafiłam na mojego czarnowłosego faworyta - ale będę nadal czujna i może w którymś momencie się uda.

Jeszcze brałam pod uwagę tego pana, ale najmniej by pasował do moich ślicznych panienek, więc zrezygnowałam. Choć również nie jest pozbawiony uroku :)


A na okrasę jeszcze jedna scenka z udziałem 'mana' oczywiście. Scenka zresztą baaaardzo mi się podoba (strona z książki, którą we wcześniejszym poście prezentowałam).
Nieprawdaż, że facet też coś w sobie ma !!!!!!


Witam serdecznie nowe Obserwatorki mojego bloga. Bardzo mi miło :)
Very cordially welcome new Observers my blog. I'm happy  :)

4 komentarze:

 1. Muszę przyznać trudny wybór...i ciężko mi cokolwiek podpowiedzieć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też trudno się zdecydować. Być może że zadecydują pieniądze. Nie wiem, czy uda mi się któregoś Pana zdobyć. Jeśli tak, będę się chwalić :)

   Usuń
  2. I love your blog. Your crochet work is amazing. Thank you for stopping by my blog today and for introducing yourself. It's always fun to make new doll friends. Looking forward to reading more on your blog. ~Debbie from Chic Barbie Designs - USA

   Usuń
  3. Hi Debbie :)
   I'm happy that You love my blog. It's very nice. Your blog is very fine too.
   I invite You to my blog Observer.
   I like new doll friends too :)

   Usuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!