środa, 16 listopada 2011

Barbie - dar dla dzieci (I) // Barbie - a Gift for Children (I)

Tym razem pragnę przedstawić lalkę Barbie w stroju jak zwykle zaprojektowanym i wykonanym przeze mnie. Składa się on z kilku elementów. Przede wszystkim suknia ze spódnicą z czarno-złotej koronki i ze stanikiem z czarnej specjalnej ozdobnej gumy, do tego halka w złocistym kolorze z ręcznie wykończonym, metalizowaną nicią, dołem.Do stroju zostały dodane dwa szale - jeden jest z koronki (takiej samej jak dół sukni), natomiast drugi z takiego  samego materiału jak halka i podobnie zresztą wykończony. Na zdjęciach modelka jeden szal wykorzystuje zgodnie z jego przeznaczeniem, natomiast drugi został użyty do związania włosów. Wygląda to naprawdę bardzo efektownie.

Elementy stroju można zestawiać w bardzo różny sposób. Przykładowo halka może być spódnicą, a z jednego z szali można zrobić wiązaną fikuśnie bluzkę. Do stroju zostały też dobrane specjalne dodatki - czarno-żółte korale i beret z czarnej włóczki, ozdobiony kokardą ze złoto-czarnej koronki.


Ta laleczka wraz z prezentowanym strojem powędruje do jakiegoś dziecka i mam nadzieję, że przyszła właścicielka będzie miała choć trochę radości z tego skromnego prezentu. Dar będzie anonimowy, ale liczy się przede wszystkim uśmiech na twarzy jakiegoś dziecka i moja cicha wewnętrzna satysfakcja :)))
W najbliższym czasie będę szykowała jeszcze jedną taką pannę.

1 komentarz:

  1. Wypracowany ten Twój strój, a inicjatywa godna :)
    Ciekawe, jaki będzie następny zestaw.

    OdpowiedzUsuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!