środa, 5 października 2011

'Wełniane impresje III' dla Cami Gold Label // 'Wool Impressions III' for Cami Gold Label
Następny strój z wełnianej kolekcji  -  'Impresje III'. Znowu prezentuje go Cami Gold Label.
Proszę tylko popatrzeć, jak wdzięcznie to robi :)Strój składa się z długiej wełnianej sukni,  w mocno chabrowo-błękitnym kolorze, dopasowanej do figury modelki i świetnie ją podkreślający. Bardzo ciekawe są rękawy sukni. Na długich mankietach i dość obszerne. Podciągnięte do góry, robią się naprawdę bardzo bufiaste.
Do tego śliczny, bardzo długi sznur korali, owinięty kilka razy wokół szyi.
'Wierzchni komplet' to bardzo długi szal (w kolorze burgunda może?, z dodatkiem metalicznej nitki), z jednej strony lekko przymarszczony i mający od spodu konika - dzięki  temu można go nie tylko upinać, ale i mocować drugi koniec (na zapięciu szala ozdóbka z koralików). I jeszcze przewiewna mała czapeczka przylegająca do głowy, w takim samym kolorze.Suknia jest wykonana z cieniowanej miękkiej włóczki (baby wool), natomiast szal i czapeczka z cieńszej trochę włóczki z dodatkiem metalizowanej nitki. Dzięki czemu zarówno szal, jak i czapeczka wyglądają bardziej bogato i dekoracyjniej.

Wszystko, poza modelką i pantofelkami, jest oczywiście do kupienia. Można też zawsze zamówić podobny :)

3 komentarze:

  1. Przepiękny ten strój. Naprawdę przyjemnie popatrzeć na te Twoje modelki w prześlicznych strojach zaprojektowanych i uszytych przez Ciebie. Aż żal, że nie szyjesz dla większych :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz fajne pomysły. Z niecierpliwością czekam na Twój kolejny strój :)

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękuję za wasze opinie. Podtrzymują na duchu w chwilach zwątpienia. Mam nadzieję, że potencjalnym odbiorcom też się spodobają. Niebawem mam zamiar 'przypuścić szturm' na eBay :)

    OdpowiedzUsuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!