czwartek, 8 września 2011

Strój dla Cami Gold Label 'Wełniane impresje' // The Outfit for Cami Gold Label 'Wool Impressions'

Chciałam zaprezentować jeden z pierwszych strojów z cyklu 'Wełniane impresje'  wykonanych szydełkiem - oczywiście z wełny. Ten jest akurat dla Cami Gold Label, ale to nie znaczy, że nie może być np. również dla Antoinette. Mam nadzieję, że się spodoba i znajdzie nabywczynię/nabywcę :)


Strój - długa obcisła suknia - jest wykonany z cieniowanej wełny, co sprawia, że wygląda ciekawiej. Natomiast góra sukienki jest w kontrastowym kolorze amarantowym, z dodatkową ozdobą z koralików. W takim samym kolorze jest pasek, który może być również używany jako przybranie głowy, co widać na zdjęciach powyżej.

The outfit - long tight dress - is made from shaded wool, which makes it look interesting. While top dress in a contrasting color is amaranth, with the additional decoration of beads. The same color is a bar that can also be used as headdress what you see on photos above.
Oczywiście na sprzedaż jest tylko suknia, bez modelki i pantofli.

Po pierwsze oczywiście nie wytrzymałam zbyt długo i jednak zmieniłam pierwotną fryzurę Cami Gold. I w rezultacie jestem zadowolona z tego faktu.
Po drugie muszę sobie trochę ulżyć i ponarzekać - kiedyż to w końcu dorobię się lepszego aparatu fotograficznego. Robienie zdjęć sprzętem, który posiadam, zamiast być przyjemnością, staje się stresującym zajęciem !!! 


4 komentarze:

 1. Świetny strój. Fantastyczne zdjęcia. Tak trzymaj !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja nowa wełniana inspiracja super. Tworzysz oszałamiające modowe projekty dla swoich bogiń nie tylko z tkanin ale również z włóczki. Jestem przekonana że jest to Twoja pasja. Zdjęcia rewelacja. Trzymaj tak dalej i ciesz nasze oczy swoimi nowymi pomysłami. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Stokrotko, dzięki za taki świetny komentarz. Mam nadzieję, że dalsze kreacje z tej serii również Ci się spodobają.
  Za kilka dni przedstawię następną.
  Jeszcze raz dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimie, dzięki wielkie za miły komentarz. Zapraszam częściej :)

  OdpowiedzUsuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!