czwartek, 22 marca 2012

Czarna dopasowana sukienka dla Gold Label // The Black Fitting Dress for Gold Label

Skończyłam dzisiaj w końcu dłubać bardzo dopasowaną do figury tzw. małą czarną dla Gold Label. Oczywiście inne lalki też mogą ją zakładać, ale w tym wypadku moją modelką będzie właśnie Gold Label, która zresztą w tej sukience ma modelową figurę.
Sukienka jest z takiego śmiesznego jakby dwuwarstwowego, dość grubego materiału i do tego mocno elastycznego, stąd ten fajny efekt przylegania.
Zrobiłam ją wciąganą, stanik ma z podwójnego materiału.Do sukienki, z tego samego materiału uszyłam długie rękawiczki bez palców, ale za to ze sznureczkiem na końcu, który normalnie zakłada się na środkowy palec, ale u panienek z tym ciałkiem musi być na dwa paluszki. Dzięki temu chociaż w części rączki mojej modelki są zakryte (oj, nie przepadam ja za rączkami akurat w tym ciałku, są według mnie mało udane). Rękawiczki dodatkowo ozdobiłam białymi podłużnymi koralikami.Dodatkowo długi sznur korali z białych i srebrnych rurek poprzedzielanych białymi niby okrągłymi z kolei koralikami. Modelka spokojnie może tymi koralami kilkukrotnie opleść szyję.
Według mnie zresztą Gold Label wygląda w tej opinającej ją sukni bardzo ponętnie, co fajnie uwidacznia zrobione przeze mnie zdjęcie od tyłu.Jeszcze mi chodzi po głowie, żeby coś dorobić do tego stroju. Ale będę się chwalić dopiero, jak zrobię :)

3 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba,tez lubię gdy materiał sam się układa na modelce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie wyszło, pomysl o jakims dodatku, przyda sie na pewno :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki Wam za miłe komentarze :D Właśnie wykończyłam 'dodatek' i pokaże go jak najszybciej.

    OdpowiedzUsuń

MUSZĘ WAM KONIECZNIE POWIEDZIEĆ, ŻE PO PROSTU UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE !!!!!